Antique AN 101 Classical Ceramic Wall Mounted or Drop-in Bathroom Sink in Glossy White, 39.4"
Antique Bathroom Sinks by WS Bath Collections
Only %1 left
Sku
Antique AN 101 WG
Dimensions: 39.4" L x 19.7" W x 5.9" H
$1,036.00
–
In Stock (ships within 1-3 business days)
Product Overview
Antique 101 Classical Ceramic Wall Mounted or Drop-in Bathroom Sink in Glossy White, 39.4"
Dimensions
Features
Sku | Option Details
Antique AN 101.01 WG | Single HoleAntique AN 101.03 WG | Three Holes (8 inch widespread)
Product Attributes
| Sku | Antique AN 101 WG |
|---|---|
| Lead Time | Usually ships within 1-3 days |
| Stock Status | In Stock |
| Length | 39.4" |
| Width | 19.7" |
| Height | 5.9" |
| Overall Dimensions | 39.4" L x 19.7" W x 5.9" H |
| Material | Ceramic |
| Features | Has Overflow |
| Installation Type | Wall Mount, Drop-in |
| Shape | Rectangular |
| Collection | Antique |
| Style | Traditional |
| Manufacturer | WS Bath Collections |







