Basic 4145.01 WG Modern Oval Vessel or Wall Mounted Corner Bathroom Sink, 17.9"
Basic Ceramic Bathroom Sinks by WS Bath Collections
Sku
Basic 4145.01 WG
Dimensions: 14.6" L x 8.5" W x 4.5" H
Free Shipping
$364.00
–
In Stock (ships within 1-3 business days)
Product Overview
Basic 4145.01 WG Modern Oval Vessel or Wall Mounted Corner Bathroom Sink, 17.9"
Dimensions
Features
Product Attributes
| Sku | Basic 4145.01 WG |
|---|---|
| Lead Time | Usually ships within 1-3 days |
| Stock Status | In Stock |
| Length | 17.9" |
| Width | 17.9" |
| Height | 4.5" |
| Overall Dimensions | 14.6" L x 8.5" W x 4.5" H |
| Material | Ceramic |
| Features | Corner Sink |
| Installation Type | Wall Mount |
| Sink Bowl Dimensions | 14.6" L x 8.5" W x 4.5" H |
| Shape | Oval |
| Collection | Basic |
| Style | Modern |
| Manufacturer | WS Bath Collections |







