Dalia C160D Double Wall Mounted / Floating Bathroom Vanity, Includes Integrated Solid Surface Sink, 63.0"
Dalia Bathroom Vanities by WS Bath Collections
Only %1 left
Sku
Dalia C160D
Dimensions: 63.4" L x 18.1" W x 23.8" H
$4,018.00
–
In Stock (ships within 1-3 business days)
Product Overview
Dalia C160D Double Wall Mounted / Floating Bathroom Vanity, Includes Integrated Solid Surface Sink, 63.0"
Dimensions
Features
Sku | Option Details
Dalia C160D.100 GP | Grey PineDalia C160D.100 IM | Island Matte
Dalia C160D.100 NO | Natural Oak
Dalia C160D.100 WG | Gloss White
Product Attributes
| Sku | Dalia C160D |
|---|---|
| Lead Time | Usually ships within 1-3 days |
| Stock Status | In Stock |
| Length | 63.4" |
| Width | 18.1" |
| Height | 23.8" |
| Overall Dimensions | 63.4" L x 18.1" W x 23.8" H |
| Material | Wood |
| Sink Included | Yes |
| Sink Material | Solid Surface |
| Mount Type | Wall Mount |
| Style | Modern |
| Collection | Dalia |
| Manufacturer | WS Bath Collections |







