Divo A1518C AC Modern Towel Bar in Brushed Nickel, 24.4"
Divo Bathroom Accessories by WS Bath Collections
Sku
Divo A1518C AC
Dimensions: 24.4" L x 3.5" W x 0.8" H
Free Shipping
$378.00
–
In Stock (ships within 1-3 business days)
Product Overview
Divo A1518C Towel Bar 24.4" in Brushed Nickel
Dimensions
Features
Product Attributes
| Sku | Divo A1518C AC |
|---|---|
| Lead Time | Usually ships within 1-3 days |
| Stock Status | In Stock |
| Length | 24.4" |
| Width | 3.5" |
| Height | 0.8" |
| Overall Dimensions | 24.4" L x 3.5" W x 0.8" H |
| Material | Metal |
| Collection | Divo |
| Style | Modern |







