DW CL GTH Vertical Towel Bar in Polished Chrome, 18.1"
Decor Bath Accessories and Complements by WS Bath Collections
Sku
DW CL GTH Chrome
Dimensions: 2.4" L x 3.2" W x 18.1" H
Delivery: Usually ships within 1-3 weeks
Free Shipping
$840.00
Product Overview
The DW CL GTH vertical towel bar in polished chrome offers a contemporary solution for towel storage. Made from solid brass, it guarantees durability and measures 2.4" L x 3.2" W x 18.1" H. Its modern design and easy installation make it a functional and stylish addition to any bathroom setting.
Dimensions
Features
Product Attributes
| Sku | DW CL GTH Chrome |
|---|---|
| Lead Time | Usually ships within 1-3 weeks |
| Stock Status | In Stock |
| Length | 2.4" |
| Width | 3.2" |
| Height | 18.1" |
| Overall Dimensions | 2.4" L x 3.2" W x 18.1" H |
| Material | Metal |
| Collection | Decor Bath |
| Style | Traditional |
| Manufacturer | Modo Exclusive |







