DW TB BOD Multi-purpose Accessories Box in Polished Chrome
Decor Bath Accessories and Complements by WS Bath Collections
Sku
DW TB BOD
Dimensions: 2.4" L x 2.4" W x 3.7" H
Delivery: Usually ships within 1-3 weeks
Free Shipping
$238.00
Product Overview
Presenting our DW TB BOD multi-purpose accessories box in polished chrome. Skillfully crafted from solid brass, this modern accents box exudes durability and reliability with its premium construction. From the distinguished Decor Bath collection, this versatile 2.4" L x 2.4" W x 3.7" H piece is suitable for both residential and commercial projects and adds a touch of luxe with its polished chrome finish.
Dimensions
Features
Product Attributes
| Sku | DW TB BOD |
|---|---|
| Lead Time | Usually ships within 1-3 weeks |
| Stock Status | In Stock |
| Length | 2.4" |
| Width | 2.4" |
| Height | 3.7" |
| Overall Dimensions | 2.4" L x 2.4" W x 3.7" H |
| Material | Metal |
| Collection | Decor Bath |
| Mount Type | Freestanding |
| Manufacturer | Modo Exclusive |







