DW WH 3 Double Bathroom Towel Hook in Polished Chrome
Decor Bath Accessories and Complements by WS Bath Collections
Sku
DW WH 3
Dimensions: 2.4" L x 1.6" W x 2.4" H
Delivery: Usually ships within 1-3 weeks
Free Shipping
$70.00
Product Overview
Add a dash of German-made sophistication to your bathroom with the DW WH 3 double bathroom towel hook in polished chrome. Impeccably designed with modern aesthetics, this solid brass accessory guarantees durability and reliability, enhanced by our premium construction. Easy to install, it's ideal for both residential and commercial projects, dimensions being 2.4" L x 1.6" W x 2.4" H.
Dimensions
Features
Product Attributes
| Sku | DW WH 3 |
|---|---|
| Lead Time | Usually ships within 1-3 weeks |
| Stock Status | In Stock |
| Length | 2.4" |
| Width | 1.6" |
| Height | 2.4" |
| Overall Dimensions | 2.4" L x 1.6" W x 2.4" H |
| Material | Metal |
| Collection | Decor Bath |
| Style | Modern |
| Shape | Round |
| Manufacturer | Modo Exclusive |







