Edge 16860 Modern Ceramic Drop-in or Vessel Bathroom Sink, 23.6", One Faucet Hole
Edge Ceramic Bathroom Sinks by WS Bath Collections
Only %1 left
Sku
Edge 16860.01
Dimensions: 23.6" L x 14.8" W x 4.5" H
Free Shipping
$476.00
–
In Stock (ships within 1-3 business days)
Product Overview
Edge 16860 Modern Ceramic Drop-in or Vessel Bathroom Sink, 23.6", One Faucet Hole
Dimensions
Features
Sku | Option Details
Edge 16860.01 BM | Matte BlackEdge 16860.01 WG | Gloss White
Product Attributes
| Sku | Edge 16860.01 |
|---|---|
| Lead Time | Usually ships within 1-3 days |
| Stock Status | In Stock |
| Length | 23.6" |
| Width | 14.8" |
| Height | 4.5" |
| Overall Dimensions | 23.6" L x 14.8" W x 4.5" H |
| Material | Ceramic |
| Features | Four Sides Glazed |
| Installation Type | Vessel, Drop-in |
| Shape | Rectangular |
| Collection | Edge |
| Style | Modern |
| Manufacturer | WS Bath Collections |







