Fly 3110 Vessel Bathroom Sink, 15.7"
Fly Ceramic Bathroom Sinks by WS Bath Collections
Only %1 left
Sku
Fly 3110
Dimensions: 15.7" L x 15.7" W x 5.9" H
Free Shipping
$504.00
–
In Stock (ships within 1-3 business days)
Product Overview
Fly 3110 Vessel Bathroom Sink, 15.7"
Dimensions
Features
Sku | Option Details
Fly 3110 AN | Matte AnthraciteFly 3110 BM | Matte Black
Fly 3110 GREM | Matte Green
Fly 3110 MMY | Matte Yellow
Fly 3110 MPB | Matte Blue
Fly 3110 WG | Gloss White
Fly 3110 WM | Matte White
Product Attributes
| Sku | Fly 3110 |
|---|---|
| Lead Time | Usually ships within 1-3 days |
| Stock Status | In Stock |
| Length | 15.7" |
| Width | 15.7" |
| Height | 5.9" |
| Overall Dimensions | 15.7" L x 15.7" W x 5.9" H |
| Material | Ceramic |
| Installation Type | Vessel |
| Sink Bowl Dimensions | 15.7" L x 15.7" W x 4.7" H |
| Shape | Round |
| Collection | Fly |
| Style | Modern |
| Manufacturer | WS Bath Collections |







