Harmony 513 Freestanding Green Crystal Soap Dispenser
Harmony by WS Bath Collections
Only %1 left
Sku
Harmony 513 Green
Dimensions: 5.1" L x 3.5" W x 4.7" H
Delivery: Usually ships within 1-3 weeks
Free Shipping
$588.00
Product Overview
The Harmony 513 presents a unique way to accessorize your bathroom with its green crystal glass construction and a solid brass pump. This freestanding soap dispenser not only serves its practical purpose but also adds a vibrant pop of color and luxury to your bathroom decor.
Dimensions
Features
Sku | Option Details
Harmony 513 Green/Chrome | ChromeHarmony 513 Green/Gold | Gold
Product Attributes
| Sku | Harmony 513 Green |
|---|---|
| Lead Time | Usually ships within 1-3 weeks |
| Stock Status | In Stock |
| Length | 5.1" |
| Width | 3.5" |
| Height | 4.7" |
| Overall Dimensions | 5.1" L x 3.5" W x 4.7" H |
| Material | Crystal |
| Mount Type | Freestanding |
| Collection | Harmony |
| Style | Traditional |
| Manufacturer | Modo Exclusive |







