Iside 51.54.07.245 Wall Mounted Mirrored Medicine Cabinet in Wenge Wood
Iside by WS Bath Collections
Sku
Iside 51.54.07.245
Dimensions: 11.0" L x 5.5" W x 62.2" H
$1,498.00
–
In Stock (ships within 1-3 business days)
Product Overview
Discover the Iside 51.54.07.245 wall mounted mirrored medicine cabinet, expertly crafted in Spain from enduring ebony wood. This luxurious Wenge wood cabinet features a convenient wall-mount installation, an inside makeup mirror, 7 stainless steel shelves, and all installation hardware included. Measuring at 11.0" L x 5.5" W x 62.2" H, it's a seamless blend of functionality and style from the esteemed Iside collection.
Dimensions
Features
Product Attributes
| Sku | Iside 51.54.07.245 |
|---|---|
| Lead Time | Usually ships within 1-3 days |
| Stock Status | In Stock |
| Length | 11.0" |
| Width | 5.5" |
| Height | 62.2" |
| Overall Dimensions | 11.0" L x 5.5" W x 62.2" H |
| Material | Wood |
| Collection | Iside |
| Manufacturer | WS Bath Collections |







