Joy IS 70 Wall Mount or Drop-in Bathroom Sink in Glossy White, 28.0"
Joy by WS Bath Collections
Only %1 left
Sku
Joy IS 70
Dimensions: 28.0" L x 17.3" W x 6.5" H
Free Shipping
$364.00
–
In Stock (ships within 1-3 business days)
Product Overview
Joy IS 70 Wall Mount or Drop-in Bathroom Sink in Glossy White, 28.0"
Dimensions
Features
Sku | Option Details
Joy IS 70.01 WG | Single HoleJoy IS 70.03 WG | Three Holes (8 inch widespread)
Product Attributes
| Sku | Joy IS 70 |
|---|---|
| Lead Time | Usually ships within 1-3 days |
| Stock Status | In Stock |
| Length | 28.0" |
| Width | 17.3" |
| Height | 6.5" |
| Overall Dimensions | 28.0" L x 17.3" W x 6.5" H |
| Material | Ceramic |
| Features | Has Overflow |
| Installation Type | Wall Mount, Drop-in |
| Shape | Rectangular |
| Collection | Joy |
| Style | Modern |
| Manufacturer | WS Bath Collections |







