Joy PI 60 Drop-in Bathroom Sink in Glossy White, 24.0"
Joy by WS Bath Collections
Only %1 left
Sku
Joy PI 60
Dimensions: 24.0" L x 18.3" W x 6.7" H
Free Shipping
$350.00
–
In Stock (ships within 1-3 business days)
Product Overview
Joy PI 60 Drop-in Bathroom Sink in Glossy White, 24.0"
Dimensions
Features
Sku | Option Details
Joy PI 60.01 WG | Single HoleJoy PI 60.03 WG | Three Holes (8 inch widespread)
Product Attributes
| Sku | Joy PI 60 |
|---|---|
| Lead Time | Usually ships within 1-3 days |
| Stock Status | In Stock |
| Length | 24.0" |
| Width | 18.3" |
| Height | 6.7" |
| Overall Dimensions | 24.0" L x 18.3" W x 6.7" H |
| Material | Ceramic |
| Features | Has Overflow |
| Installation Type | Drop-in |
| Shape | Rectangular |
| Collection | Joy |
| Style | Modern |
| Manufacturer | WS Bath Collections |







