Lotus COL02 Wall Mounted Bathroom Cabinet
Lotus Bathroom Vanities by WS Bath Collections
Only %1 left
Sku
Lotus COL02
Dimensions: 13.7" L X 9.8" W x 27.2" H
Free Shipping
$518.00
–
In Stock (ships within 1-3 business days)
Product Overview
Lotus COL02 Wall Mounted Bathroom Cabinet
Dimensions
Features
Sku | Option Details
Lotus COL02.010 MTM | Mist MatteLotus COL02.010 NO | Natural Oak
Lotus COL02.010 WA | Walnut
Lotus COL02.010 WG | Gloss White
Product Attributes
| Sku | Lotus COL02 |
|---|---|
| Lead Time | Usually ships within 1-3 days |
| Stock Status | In Stock |
| Length | 13.7" |
| Width | 9.8" |
| Height | 27.2" |
| Overall Dimensions | 13.7" L X 9.8" W x 27.2" H |
| Material | Wood |
| Mount Type | Wall Mount |
| Collection | Lotus |
| Manufacturer | WS Bath Collections |







