Mar 70 Rectangular Ceramic Wall Mounted or Drop-in Bathroom Sink in Glossy White, 27.2"
Mar by WS Bath Collections
Only %1 left
Sku
Mar 70
Dimensions: 27.2" L x 15.2" W x 3.7" H
Free Shipping
$406.00
–
In Stock (ships within 1-3 business days)
Product Overview
Mar 70 Rectangular Ceramic Wall Mounted or Drop-in Bathroom Sink in Glossy White, 27.2"
Dimensions
Features
Sku | Option Details
Mar 70.01 WG | Single HoleMar 70.03 WG | Three Holes (8 inch widespread)
Product Attributes
| Sku | Mar 70 |
|---|---|
| Lead Time | Usually ships within 1-3 days |
| Stock Status | In Stock |
| Length | 27.2" |
| Width | 15.2" |
| Height | 3.7" |
| Overall Dimensions | 27.2" L x 15.2" W x 3.7" H |
| Material | Ceramic |
| Features | Has Overflow |
| Installation Type | Wall Mount, Drop-in |
| Shape | Rectangular |
| Collection | Mar |
| Style | Modern |
| Manufacturer | WS Bath Collections |







