Mundo 3360.001.80 Modern Towel Bar in Polished Chrome, 31.5"
Mundo by WS Bath Collections
Sku
Mundo 3360.001.80
Dimensions: 31.5" L x 2.9" W x 2.1" H
Delivery: Usually ships within 4-8 weeks
Free Shipping
$280.00
Product Overview
Mundo 3360.001.80 Towel Bar in Polished Chrome
Dimensions
Features
Product Attributes
| Sku | Mundo 3360.001.80 |
|---|---|
| Lead Time | Usually ships within 4-8 weeks |
| Stock Status | In Stock |
| Length | 31.5" |
| Width | 2.9" |
| Height | 2.1" |
| Overall Dimensions | 31.5" L x 2.9" W x 2.1" H |
| Material | Metal |
| Collection | Mundo |
| Style | Modern |
| Manufacturer | Modo Exclusive |







