Onyx 70 Rectangular Ceramic Drop-in Bathroom Sink, 28.1"
Onyx Vanity Sinks by WS Bath Collections
Only %1 left
Sku
Onyx 70
Dimensions: 28.1" L x 18.1" W x 6.9" H
Free Shipping
$350.00
–
In Stock (ships within 1-3 business days)
Product Overview
Onyx 70 Rectangular Ceramic Drop-in Bathroom Sink, 28.1"
Dimensions
Features
Sku | Option Details
Onyx 70.01 BM | Single Hole, Matte BlackOnyx 70.03 BM | Three Holes (8 inch widespread), Matte Black
Onyx 70.03 WG | Three Holes (8 inch widespread), Gloss White
Product Attributes
| Sku | Onyx 70 |
|---|---|
| Lead Time | Usually ships within 1-3 days |
| Stock Status | In Stock |
| Length | 28.1" |
| Width | 18.3" |
| Height | 6.9" |
| Overall Dimensions | 28.1" L x 18.1" W x 6.9" H |
| Material | Ceramic |
| Features | Has Overflow |
| Installation Type | Drop-in |
| Shape | Rectangular |
| Collection | Onyx |
| Style | Modern |
| Manufacturer | WS Bath Collections |







