Polo 0760.001.60 Modern Towel Bar in Polished Chrome, 23.6"
Polo by WS Bath Collections
Sku
Polo 0760.001.60
Dimensions: 23.6" L x 3.5" W x 2.2" H
Free Shipping
$105.00
–
In Stock (ships within 1-3 business days)
Product Overview
Polo 0760.001.60 Towel Bar in Polished Chrome
Dimensions
Features
Product Attributes
| Sku | Polo 0760.001.60 |
|---|---|
| Lead Time | Usually ships within 1-3 days |
| Stock Status | In Stock |
| Length | 23.6" |
| Width | 3.5" |
| Height | 2.2" |
| Overall Dimensions | 23.6" L x 3.5" W x 2.2" H |
| Material | Metal |
| Collection | Polo |
| Style | Traditional |
| Manufacturer | Modo Exclusive |







