Quadra 0822 Wall Mounted Soap Dish in Orange with Polished Chrome Holder
Quadra by WS Bath Collections
Sku
Quadra 0822AR
Dimensions: 12.4" L x 4.4" W x 1.6" H
Free Shipping
$413.00
–
In Stock (ships within 1-3 business days)
Product Overview
WS Bath Collections Quadra 0822 Soap Dish in Orange
Dimensions
Features
Product Attributes
| Sku | Quadra 0822AR |
|---|---|
| Lead Time | Usually ships within 1-3 days |
| Stock Status | In Stock |
| Length | 12.4" |
| Width | 4.4" |
| Height | 1.6" |
| Overall Dimensions | 12.4" L x 4.4" W x 1.6" H |
| Material | Vetro Freddo |
| Mount Type | Wall Mount |
| Collection | Quadra |
| Manufacturer | WS Bath Collections |







