Trend 0250.001.35 Double Swivel Towel Bar in Polished Chrome, 13.8"
Trend by WS Bath Collections
Sku
Trend 0250.001.35
Dimensions: 13.8" L x 1.7" W x 1.8" H
Delivery: Usually ships within 1-3 weeks
Free Shipping
$210.00
Product Overview
Trend 0250.001.35 Towel Bar in Polished Chrome
Dimensions
Features
Product Attributes
| Sku | Trend 0250.001.35 |
|---|---|
| Lead Time | Usually ships within 1-3 weeks |
| Stock Status | In Stock |
| Length | 13.8" |
| Width | 1.7" |
| Height | 1.8" |
| Overall Dimensions | 13.8" L x 1.7" W x 1.8" H |
| Features | Double Bar |
| Material | Metal |
| Collection | Trend |
| Style | Modern |
| Manufacturer | Modo Exclusive |







