Unlimited LE100 Modern Rectangular ADA Compliant Vessel or Wall Mounted Bathroom Sink, 39.4"
Unlimited Bathroom Sinks by WS Bath Collections
Only %1 left
Sku
Unlimited LE100
Dimensions: 39.4" L x 17.7" W x 4.5" H
Free Shipping
$1,204.00
–
In Stock (ships within 1-3 business days)
Product Overview
Unlimited LE100 Modern Rectangular ADA Compliant Vessel or Wall Mounted Bathroom Sink, 39.4"
Dimensions
Features
Sku | Option Details
Unlimited LE100.00 WG | No HoleUnlimited LE100.01 WG | Single Hole
Unlimited LE100.03 WG | Three Holes (8 inch widespread)
Product Attributes
| Sku | Unlimited LE100 |
|---|---|
| Lead Time | Usually ships within 1-3 days |
| Stock Status | In Stock |
| Length | 39.4" |
| Width | 17.7" |
| Height | 4.5" |
| Overall Dimensions | 39.4" L x 17.7" W x 4.5" H |
| Material | Ceramic |
| Features | ADA Compliant |
| Installation Type | Vessel, Wall Mount |
| Shape | Rectangular |
| Collection | Unlimited |
| Style | Modern |
| Manufacturer | WS Bath Collections |








