Upside 3060 Bathroom Towel Hook in Polished Chrome
Upside by WS Bath Collections
Sku
Upside 3060
Dimensions: 1.8" L x 1.2" W x 1.2" H
Free Shipping
$70.00
–
In Stock (ships within 1-3 business days)
Product Overview
Add a touch of modern elegance to your bathroom with the Upside 3060 bathroom towel hook in polished chrome. Expertly crafted in Italy from solid brass for durability and reliability, this product is perfect for both residential and commercial projects. Measuring 1.8" L x 1.2" W x 1.2" H, this sleek, polished chrome finish towel hook from the Upside collection includes installation hardware for your convenience.
Dimensions
Features
Product Attributes
| Sku | Upside 3060 |
|---|---|
| Lead Time | Usually ships within 1-3 days |
| Stock Status | In Stock |
| Length | 1.8" |
| Width | 1.2" |
| Height | 1.2" |
| Overall Dimensions | 1.8" L x 1.2" W x 1.2" H |
| Material | Metal |
| Collection | Upside |
| Style | Modern |
| Shape | Round |
| Manufacturer | WS Bath Collections |







