Vision 6240 Square Drop-in Bathroom Sink in Glossy White, 15.7"
Vision Countertop Bathroom Sinks by WS Bath Collections
Sku
Vision 6240 WG
Dimensions: 15.7" L x 15.7" W x 4.8" H
Free Shipping
$448.00
–
In Stock (ships within 1-3 business days)
Product Overview
Vision 6240 Square Drop-in Bathroom Sink in Glossy White, 15.7"
Dimensions
Features
Product Attributes
| Sku | Vision 6240 WG |
|---|---|
| Lead Time | Usually ships within 1-3 days |
| Stock Status | In Stock |
| Length | 15.7" |
| Width | 15.7" |
| Height | 4.8" |
| Overall Dimensions | 15.7" L x 15.7" W x 4.8" H |
| Material | Ceramic |
| Installation Type | Drop-in |
| Shape | Square |
| Collection | Vision |
| Style | Modern |
| Manufacturer | WS Bath Collections |







