Dalia C60 Base Wall Mounted / Floating Bathroom Vanity, Base Only, 23.2"
Dalia Bathroom Vanities by WS Bath Collections
Only %1 left
Sku
Dalia C60 Base
Dimensions: 23.2" L x 17.7" W x 23.1" H
$938.00
–
In Stock (ships within 1-3 business days)
Product Overview
Dalia C60 Base Wall Mounted / Floating Bathroom Vanity, Base Only, 23.2". Collection Dalia, Luxury Bathroom Vanities, by WS Bath Collections, made in Spain.
Dimensions
Features
Sku | Option Details
Dalia C60.000 GP | Grey PineDalia C60.000 IM | Island Matte
Dalia C60.000 NO | Natural Oak
Dalia C60.000 WG | Gloss White
Product Attributes
| Sku | Dalia C60 Base |
|---|---|
| Lead Time | Usually ships within 1-3 days |
| Stock Status | In Stock |
| Length | 23.2" |
| Width | 17.7" |
| Height | 23.1" |
| Overall Dimensions | 23.2" L x 17.7" W x 23.1" H |
| Material | Wood |
| Sink Included | No |
| Mount Type | Wall Mount |
| Style | Modern |
| Collection | Dalia |
| Manufacturer | WS Bath Collections |







