Dado 61213.29 Double Swivel Towel Bar in Polished Chrome
Dado Bathroom Accessories by WS Bath Collections
Sku
Dado 61213.29
Dimensions: 15.0" L x 1.6" W x 1.6" H
Free Shipping
$322.00
–
In Stock (ships within 1-3 business days)
Product Overview
Dado 61213 Double Swing Towel Bar by WS Bath Collections. The Dado Doule Swing Towel Bar is made out of a high-end quality solid brass and finished in polished chrome.
Dimensions
Features
Product Attributes
| Sku | Dado 61213.29 |
|---|---|
| Lead Time | Usually ships within 1-3 days |
| Stock Status | In Stock |
| Length | 15.0" |
| Width | 1.6" |
| Height | 1.6" |
| Overall Dimensions | 15.0" L x 1.6" W x 1.6" H |
| Features | Double Bar, Swing Arm |
| Material | Metal |
| Collection | Dado |
| Style | Modern |
| Manufacturer | WS Bath Collections |







