Divo A1518A Modern Towel Bar in Polished Chrome, 12.6"
Divo Bathroom Accessories by WS Bath Collections
Sku
Divo A1518A
Dimensions: 12.6" L x 3.5" W x 0.8" H
Free Shipping
$175.00
–
In Stock (ships within 1-3 business days)
Product Overview
Divo A1518A by WS Bath Collections, 12.6" L Towel Bar, in Polished Chrome, Made in Italy
Dimensions
Features
Product Attributes
| Sku | Divo A1518A |
|---|---|
| Lead Time | Usually ships within 1-3 days |
| Stock Status | In Stock |
| Length | 12.6" |
| Width | 3.5" |
| Height | 0.8" |
| Overall Dimensions | 12.6" L x 3.5" W x 0.8" H |
| Material | Metal |
| Collection | Divo |
| Style | Modern |
| Manufacturer | WS Bath Collections |







