Divo A2012Z Freestanding Frosted Glass Soap Dispenser, Polished Chrome Base and Pump
Divo Bathroom Accessories by WS Bath Collections
Sku
Divo A2012Z CR 21
Dimensions: 3.5" L x 3.5" W x 6.3" H
Free Shipping
$224.00
–
In Stock (ships within 1-3 business days)
Product Overview
Divo A2012Z CR 21 by WS Bath Collections, Tabletop Soap Dispenser Holder with Soap Dispenser in Frosted Glass, in Polished Chrome, Made in Italy
Dimensions
Features
Product Attributes
| Sku | Divo A2012Z CR 21 |
|---|---|
| Lead Time | Usually ships within 1-3 days |
| Stock Status | In Stock |
| Length | 3.5" |
| Width | 3.5" |
| Height | 6.3" |
| Overall Dimensions | 3.5" L x 3.5" W x 6.3" H |
| Material | Metal |
| Mount Type | Freestanding |
| Collection | Divo |
| Style | Modern |
| Manufacturer | WS Bath Collections |







