Loft 0505.133.01 Vertical Toilet Paper Holder in Matte Black
Loft Bathroom Accessories by WS Bath Collections
Sku
Loft 0505.133.01
Dimensions: 0.9" L x 2.2" W x 6.7" H
Free Shipping
$126.00
–
In Stock (ships within 1-3 business days)
Product Overview
The Loft 0515.001.00 wall-mounted toilet brush holder in polished chrome combines hygiene with design elegance. This sleek holder is a discreet yet stylish solution for any contemporary bathroom.
Dimensions
Features
Product Attributes
| Sku | Loft 0505.133.01 |
|---|---|
| Lead Time | Usually ships within 1-3 days |
| Stock Status | In Stock |
| Length | 0.9" |
| Width | 2.2" |
| Height | 6.7" |
| Overall Dimensions | 0.9" L x 2.2" W x 6.7" H |
| Material | Metal |
| Features | Vertical |
| Collection | Loft |
| Manufacturer | WS Bath Collections |







