Mini Cotton 0830 Rectangular Metal Wall Mounted Bathroom Sink, 17.0"
Metal Hand Hammered Bathroom Sink by WS Bath Collections
Sku
Mini Cotton 0830
Dimensions: 17" L x 7.9" W x 3.5" H
Delivery: Usually ships within 4-8 weeks
Free Shipping
$3,836.00
Product Overview
Mini Cotton 0830 by WS Bath Collections Metal Bathroom Sink. The Mini Cotton 0830 is from the Metal Collection of Hand-Hammered Metal Bathroom, Bar and Kitchen Sinks, Made in France.
Dimensions
Features
Related Items
Product Attributes
| Sku | Mini Cotton 0830 |
|---|---|
| Lead Time | Usually ships within 4-8 weeks |
| Stock Status | In Stock |
| Length | 17" |
| Width | 7.9" |
| Height | 3.5" |
| Overall Dimensions | 17" L x 7.9" W x 3.5" H |
| Material | Metal |
| Features | Has Overflow |
| Installation Type | Wall Mount |
| Shape | Rectangular |
| Collection | Metal |
| Style | Modern |
| Manufacturer | WS Bath Collections |








