Mini Seychelles 3024 Corner Metal Wall Mounted Bathroom Sink, 22.0"
Metal Hand Hammered Bathroom Sink by WS Bath Collections
Sku
Mini Seychelles 3024
Dimensions: 22" L x 15.8" W x 5.5" H
Delivery: Usually ships within 4-8 weeks
Free Shipping
$4,760.00
Product Overview
Mini Seychelles 3024 by WS Bath Collections Bathroom Metal Sink. The Mini Seychelles 3024 is from the Metal Collection of Hand-Hammered Metal Bathroom, Bar and Kitchen Sinks, Made in France.
Dimensions
Features
Related Items
Product Attributes
| Sku | Mini Seychelles 3024 |
|---|---|
| Lead Time | Usually ships within 4-8 weeks |
| Stock Status | In Stock |
| Length | 22" |
| Width | 15.8" |
| Height | 5.5" |
| Overall Dimensions | 22" L x 15.8" W x 5.5" H |
| Material | Metal |
| Features | Corner Sink, Has Overflow |
| Installation Type | Wall Mount |
| Shape | Speciality |
| Collection | Metal |
| Style | Modern |
| Manufacturer | WS Bath Collections |








