Napie 53022 Freestanding Soap Dispenser in Polished Chrome
Napie by WS Bath Collections
Sku
Napie 53022.29
Dimensions: 3.1" L x 3.1" W x 6.1" H
Free Shipping
$189.00
–
In Stock (ships within 1-3 business days)
Product Overview
Napie 53022.29 by WS Bath Collections, Soap Dispenser in Polished Chrome, Made in Italy
Dimensions
Features
Product Attributes
| Sku | Napie 53022.29 |
|---|---|
| Lead Time | Usually ships within 1-3 days |
| Stock Status | In Stock |
| Length | 3.1" |
| Width | 3.1" |
| Height | 6.1" |
| Overall Dimensions | 3.1" L x 3.1" W x 6.1" H |
| Material | Metal |
| Mount Type | Freestanding |
| Collection | Napie |
| Style | Modern |
| Manufacturer | WS Bath Collections |








