Neo 45 Rectangular Ceramic Vessel or Wall Mounted Bathroom Sink in Glossy White, 17.7"
Neo by WS Bath Collections
Sku
Neo 45.01 WG
Dimensions: 17.7" L x 16.3" W x 6.3" H
Free Shipping
$294.00
–
In Stock (ships within 1-3 business days)
Product Overview
Neo 45.01 Wall Mounted Bathroom Sink in Glossy White, 17.7"
Dimensions
Features
Related Items
Product Attributes
| Sku | Neo 45.01 WG |
|---|---|
| Lead Time | Usually ships within 1-3 days |
| Stock Status | In Stock |
| Length | 17.7" |
| Width | 16.3" |
| Height | 6.3" |
| Overall Dimensions | 17.7" L x 16.3" W x 6.3" H |
| Material | Ceramic |
| Features | Has Overflow |
| Installation Type | Wall Mount |
| Shape | Rectangular |
| Collection | Neo |
| Style | Modern |
| Manufacturer | WS Bath Collections |







