Roersa 5160.32 Double Bathroom Towel Hook in Brushed Stainless Steel
Roersa by WS Bath Collections
Sku
Roersa 5160.32
Dimensions: 5.1" L x 1.2" W x 2.0" H
Free Shipping
$294.00
–
In Stock (ships within 1-3 business days)
Product Overview
The Roersa 5160.32 double bathroom towel hook in brushed stainless steel enhances any modern bathroom with its sleek design and premium durability. As a part of the Roersa collection, this Italian-made towel hook is constructed from robust stainless steel ensuring its long-lasting reliability for both residential and commercial projects. Measuring 5.1" L x 1.2" W x 2.0" H, the hardware for effortless installation is included for convenience.
Dimensions
Features
Product Attributes
| Sku | Roersa 5160.32 |
|---|---|
| Lead Time | Usually ships within 1-3 days |
| Stock Status | In Stock |
| Length | 5.1" |
| Width | 1.2" |
| Height | 2.0" |
| Overall Dimensions | 5.1" L x 1.2" W x 2.0" H |
| Material | Metal |
| Collection | Roersa |
| Style | Modern |
| Manufacturer | WS Bath Collections |








