Sbeca 61101 Wall Mounted Toothbrush Holder
Sbeca by WS Bath Collections
Only %1 left
Sku
Sbeca 61101
Dimensions: 3.5" L x 4.9" W x 4.5" H
Free Shipping
$189.00
–
In Stock (ships within 1-3 business days)
Product Overview
Enhance your bathroom with the Sbeca 61101, a sleek wall-mounted toothbrush holder available in frosted or clear glass, supported by solid brass in polished chrome or matte black finishes. This modern design provides a durable and stylish home for your toothbrushes, complemented by easy installation.
Dimensions
Features
Sku | Option Details
Sbeca 61101.22.81 | Matte BlackSbeca 61101.29.81 | Polished Chrome
Product Attributes
| Sku | Sbeca 61101 |
|---|---|
| Lead Time | Usually ships within 1-3 days |
| Stock Status | In Stock |
| Length | 3.5" |
| Width | 4.9" |
| Height | 4.5" |
| Overall Dimensions | 3.5" L x 4.9" W x 4.5" H |
| Material | Metal |
| Mount Type | Wall Mount |
| Features | Self-Adhesive |
| Collection | Sbeca |
| Manufacturer | WS Bath Collections |







