Seychelles 3025 Metal Undermount Bathroom Sink, 13.4"
Metal Hand Hammered Bathroom Sink by WS Bath Collections
Sku
Seychelles 3025
Dimensions: 13.4" L x 9.5" W x 5.1" H
Delivery: Usually ships within 4-8 weeks
Free Shipping
$4,830.00
Product Overview
Seychelles 3025 by WS Bath Collections Metal Bathroom Sink. The Seychelles 3025 is from the Metal Collection of Hand-Hammered Metal Bathroom, Bar and Kitchen Sinks, Made in France.
Dimensions
Features
Related Items
Product Attributes
| Sku | Seychelles 3025 |
|---|---|
| Lead Time | Usually ships within 4-8 weeks |
| Stock Status | In Stock |
| Length | 13.4" |
| Width | 9.5" |
| Height | 5.1" |
| Overall Dimensions | 13.4" L x 9.5" W x 5.1" H |
| Material | Metal |
| Features | Has Overflow |
| Installation Type | Undermount |
| Shape | Speciality |
| Collection | Metal |
| Style | Modern |
| Manufacturer | WS Bath Collections |








