GSI Tracia C62 Rectangular Ceramic Vessel Bathroom Sink in Glossy White, 24.4"
GSI by WS Bath Collections
Sku
GSI Tracia C62
Dimensions: 24.4" L x 12.2" W x 5.9" H
Free Shipping
$700.00
–
In Stock (ships within 1-3 business days)
Product Overview
Tracia C 62 by WS Bath Collections, 24.4" x 12.2", Bathroom Sink in Ceramic White
Dimensions
Features
Related Items
Product Attributes
| Sku | GSI Tracia C62 |
|---|---|
| Lead Time | Usually ships within 1-3 days |
| Stock Status | In Stock |
| Length | 24.4" |
| Width | 12.2" |
| Height | 5.9" |
| Overall Dimensions | 24.4" L x 12.2" W x 5.9" H |
| Material | Ceramic |
| Features | Has Overflow |
| Installation Type | Vessel, Wall Mount |
| Shape | Rectangular |
| Collection | GSI |
| Style | Modern |
| Manufacturer | WS Bath Collections |







