Unlimited 100 Rectangular ADA Compliant Trough Vessel or Wall Mounted Bathroom Sink in Glossy White, 39.4", No Faucet Hole
Unlimited Bathroom Sinks by WS Bath Collections
Sku
Unlimited 100.00
Dimensions: 39.4" L x 17.7" W x 4.3" H
$938.00
–
In Stock (ships within 1-3 business days)
Product Overview
Unlimited 100 by WS Bath Collections, 39.4" x 17.7", Bathroom Sink in Ceramic White
Dimensions
Features
Related Items
Product Attributes
| Sku | Unlimited 100.00 |
|---|---|
| Lead Time | Usually ships within 1-3 days |
| Stock Status | In Stock |
| Length | 39.4" |
| Width | 17.7" |
| Height | 4.3" |
| Overall Dimensions | 39.4" L x 17.7" W x 4.3" H |
| Material | Ceramic |
| Features | ADA Compliant, Has Overflow, Trough |
| Installation Type | Vessel, Wall Mount |
| Sink Bowl Dimensions | 38.1" L x 12.4" W x 4.3" H |
| Shape | Rectangular |
| Collection | Unlimited |
| Manufacturer | WS Bath Collections |








