WSBC 00078 Universal Bathroom Sink Pop-up Drain
WSBC Fittings by WS Bath Collections
Only %1 left
Sku
WSBC 00078
Dimensions: 1.7" Dia. x 1.2" min - 2.8" max H
Free Shipping
$140.00
–
In Stock (ships within 1-3 business days)
Product Overview
WSBC 00078 Universal Bathroom Sink Pop-up Drain
Dimensions
Features
Sku | Option Details
WSBC 00078.30 | Polished GoldWSBC 00078.32 | Polished Nickel
WSBC 00078.34 | Rose Gold
WSBC 00078.35 | Antique Bronze
WSBC 00078.36 | Brushed Nickel
WSBC 00078.37 | Matte Gold
WSBC 00078.39 | Antique Copper
WSBC 00078.41 | Brushed Brass
WSBC 00078.43 | Shiny Copper
Product Attributes
| Sku | WSBC 00078 |
|---|---|
| Lead Time | Usually ships within 1-3 days |
| Stock Status | In Stock |
| Length | 1.7" |
| Width | 1.7" |
| Height | 2.7" |
| Overall Dimensions | 1.7" Dia. x 1.2" min - 2.8" max H |
| Material | Metal |
| Collection | WSBC Fittings |
| Manufacturer | WS Bath Collections |







