ZDOC 030 Hand Shower in Polished Chrome
WSBC Fittings by WS Bath Collections
Sku
ZDOC 030CR
Dimensions: 7.5" L x 2.8" W
Delivery: Usually ships within 1-3 weeks
Free Shipping
$126.00
Product Overview
The ZDOC 030 hand shower, with its sleek polished chrome finish and sturdy ABS construction, provides a single spray option for an invigorating shower. Ideal for any project, this Italian-made hand shower combines premium quality with simple elegance.
Dimensions
Features
Product Attributes
| Sku | ZDOC 030CR |
|---|---|
| Lead Time | Usually ships within 1-3 weeks |
| Stock Status | In Stock |
| Length | 7.5" |
| Width | 2.8" |
| Overall Dimensions | 7.5" L x 2.8" W |
| Material | Metal |
| Collection | WSBC Fittings |
| Manufacturer | WS Bath Collections |







