Deva 3122 Freestanding Soap Dish in Polished Chrome
Deva Bathroom Accessories by WS Bath Collections
Sku
Deva 3122
Dimensions: 5.9" L x 3.7" W x 2.0" H
Free Shipping
$336.00
–
In Stock (ships within 1-3 business days)
Product Overview
This Deva 3122 soap dish adds a touch of Italian luxury to your bathroom. Crafted from solid, durable brass, the freestanding soap dish is both functional and stylish with its modern design and polished chrome finish. Sized at 5.9"L x 3.7"W x 2.0"H, this accessory from the Deva collection enhances bathroom aesthetics effortlessly.
Dimensions
Features
Product Attributes
| Sku | Deva 3122 |
|---|---|
| Lead Time | Usually ships within 1-3 days |
| Stock Status | In Stock |
| Length | 5.9" |
| Width | 3.7" |
| Height | 2.0" |
| Overall Dimensions | 5.9" L x 3.7" W x 2.0" H |
| Material | Metal |
| Mount Type | Freestanding |
| Collection | Deva |
| Manufacturer | WS Bath Collections |







