DW 412 Multi-purpose Accessories Box in Polished Chrome
Decor Bath Accessories and Complements by WS Bath Collections
Only %1 left
Sku
DW 412
Dimensions: 5.9" L x 5.9" W x 4.3" H
Delivery: Usually ships within 1-3 weeks
Free Shipping
$910.00
Product Overview
Indulge in the function and elegance of the DW 412 multi-purpose accessories box in polished chrome. This German-made piece, from the luxurious Decor Bath collection, proves its durability and reliability with a solid brass construction and is available in polished chrome, gold, and copper finish. Measuring 5.9"L x 5.9"W x 4.3"H, it's well-suited for both residential and commercial projects.
Dimensions
Features
Sku | Option Details
DW 412 Chrome | ChromeDW 412 Copper | Copper
DW 412 Gold | Gold
Product Attributes
| Sku | DW 412 |
|---|---|
| Lead Time | Usually ships within 1-3 weeks |
| Stock Status | In Stock |
| Length | 5.9" |
| Width | 5.9" |
| Height | 4.3" |
| Overall Dimensions | 5.9" L x 5.9" W x 4.3" H |
| Material | Metal |
| Collection | Decor Bath |
| Mount Type | Freestanding |
| Manufacturer | Modo Exclusive |







