Eposa 0815.001.00 Wall Mounted Toilet Brush Holder in Polished Chrome, Satin Crystal Glass Holder
Eposa Bathroom Accessories by WS Bath Collections
Sku
Eposa 0815.001.00
Dimensions: 3.9" L x 7.2" W x 16.5" H
Delivery: Usually ships within 1-3 weeks
Free Shipping
$602.00
Product Overview
The Eposa 0815.001.00 wall mounted toilet brush holder brings a classical touch with its satin crystal glass holder and polished chrome finish. This durable, solid brass fixture, made in Germany, provides a luxurious solution to bathroom cleanliness. Its sophisticated design ensures compatibility with both residential and commercial interiors.
Dimensions
Features
Product Attributes
| Sku | Eposa 0815.001.00 |
|---|---|
| Lead Time | Usually ships within 1-3 weeks |
| Stock Status | In Stock |
| Length | 3.9" |
| Width | 7.2" |
| Height | 16.5" |
| Overall Dimensions | 3.9" L x 7.2" W x 16.5" H |
| Material | Metal |
| Mount Type | Wall Mount |
| Collection | Eposa |
| Style | Traditional |
| Manufacturer | Modo Exclusive |







