Iside 51.56.93.246 Bathroom Countertop in Wenge Wood, 47.2"
Iside by WS Bath Collections
Sku
Iside 51.56.93.246
Dimensions: 47.2" L x 20.9" W x 1.6" H
$1,498.00
–
In Stock (ships within 1-3 business days)
Product Overview
Elevate your bathroom design with the luxurious Iside 51.56.93.246 bathroom countertop in wenge wood, 47.2". Skillfully crafted in Spain from solid and durable wenge wood, this wall-mountable feature enhances both residential and commercial interiors with ease due to its included installation hardware. Please note, this premium construction does not include a bathroom sink.
Dimensions
Features
Product Attributes
| Sku | Iside 51.56.93.246 |
|---|---|
| Lead Time | Usually ships within 1-3 days |
| Stock Status | In Stock |
| Length | 47.2" |
| Width | 20.9" |
| Height | 1.6" |
| Overall Dimensions | 47.2" L x 20.9" W x 1.6" H |
| Material | Wood |
| Sink Included | No |
| Mount Type | Wall Mount |
| Style | Traditional |
| Collection | Iside |
| Manufacturer | WS Bath Collections |

