Lila C80 Freestanding Bathroom Vanity, Includes Integrated Ceramic Sink, 32.0"
Lila Bathroom Vanities by WS Bath Collections
Only %1 left
Sku
Lila C80
Dimensions: 32.0" L x 18.1" W x 34.5" H
$1,834.00
–
In Stock (ships within 1-3 business days)
Product Overview
Lila C80 Freestanding Bathroom Vanity, Includes Integrated Ceramic Sink, 32.0"
Dimensions
Features
Sku | Option Details
Lila C80.101 GP | Grey PineLila C80.101 NO | Natural Oak
Lila C80.101 WG | Gloss White
Product Attributes
| Sku | Lila C80 |
|---|---|
| Lead Time | Usually ships within 1-3 days |
| Stock Status | In Stock |
| Length | 32.0" |
| Width | 18.1" |
| Height | 34.5" |
| Overall Dimensions | 32.0" L x 18.1" W x 34.5" H |
| Material | Wood |
| Sink Included | Yes |
| Sink Material | Ceramic |
| Mount Type | Freestanding |
| Style | Modern |
| Collection | Lila |
| Manufacturer | WS Bath Collections |







