Lotus C70F.112 WG Freestanding Bathroom Vanity in Gloss White, Includes Integrated Ceramic Sink, 28.0"
Lotus Bathroom Vanities by WS Bath Collections
Sku
Lotus C70F.112 WG
Dimensions: 28.0" L x 18.1" W x 32.9" H
$1,106.00
–
In Stock (ships within 1-3 business days)
Product Overview
Lotus C70F.112 WG Freestanding Bathroom Vanity in Gloss White, Includes Integrated Ceramic Sink, 28.0"
Dimensions
Features
Product Attributes
| Sku | Lotus C70F.112 WG |
|---|---|
| Lead Time | Usually ships within 1-3 days |
| Stock Status | In Stock |
| Length | 28.0" |
| Width | 18.1" |
| Height | 32.9" |
| Overall Dimensions | 28.0" L x 18.1" W x 32.9" H |
| Material | Wood |
| Sink Included | Yes |
| Sink Material | Ceramic |
| Mount Type | Freestanding |
| Style | Modern |
| Collection | Lotus |
| Manufacturer | WS Bath Collections |







