Mood TA 42R Round Ceramic Vessel Bathroom Sink, 16.5"
Mood by WS Bath Collections
Only %1 left
Sku
Mood TA 42R
Dimensions: 16.5" Dia. x 7.1" H
Free Shipping
$476.00
–
In Stock (ships within 1-3 business days)
Product Overview
Mood TA 42R Round Ceramic Vessel Bathroom Sink, 16.5", by WS Bath Collections
Dimensions
Features
Sku | Option Details
Mood TA 42R BM | Matte BlackMood TA 42R WG | Gloss White
Product Attributes
| Sku | Mood TA 42R |
|---|---|
| Lead Time | Usually ships within 1-3 days |
| Stock Status | In Stock |
| Length | 16.5" |
| Width | 16.5" |
| Height | 7.1" |
| Overall Dimensions | 16.5" Dia. x 7.1" H |
| Material | Ceramic |
| Installation Type | Vessel |
| Sink Bowl Dimensions | 16.5" L x 16.5" W |
| Shape | Round |
| Collection | Mood |
| Style | Modern |
| Manufacturer | WS Bath Collections |







