Logic 60 Pack 1 Freestanding Bathroom Vanity in Glossy White, Includes Integrated Ceramic Sink and Wall Mirror, 23.6"
Logic Bathroom Vanities by WS Bath Collections
Sku
Logic 60 Pack 1 WG
Dimensions: 23.6" L x 18.0" W x 33.0" H
$1,036.00
–
In Stock (ships within 1-3 business days)
Product Overview
WS Bath Collections Logic vanity collection, made in Spain, combines cutting edge design with pristine craftsmanship to bring your bathroom a modern feel. Including an integrated sink and vanity top, the Logic vanity collection will complete your bathroom seamlessly. Available in an array of finishes and sizes, the Logic vanity collection provides a look and functionality that will fit any bathroom.
Dimensions
Features
Product Attributes
| Sku | Logic 60 Pack 1 WG |
|---|---|
| Lead Time | Usually ships within 1-3 days |
| Stock Status | In Stock |
| Length | 23.6" |
| Width | 18.0" |
| Height | 33.0" |
| Overall Dimensions | 23.6" L x 18.0" W x 33.0" H |
| Material | Wood |
| Sink Included | Yes |
| Sink Material | Ceramic |
| Mount Type | Freestanding |
| Features | Includes Mirror |
| Collection | Logic Vanities |
| Manufacturer | WS Bath Collections |








