Rondo 100 Wall Mounted / Floating Bathroom Vanity in Anthracite, Includes Integrated Ceramic Sink, 39.0"
Rondo Vanities by WS Bath Collections
Sku
Rondo 100 AN
Dimensions: 39.0" L x 20.3" W x 21.1" H
$1,988.00
–
In Stock (ships within 1-3 business days)
Product Overview
WS Bath Collections Rondo bathroom vanity collection, made in Spain, combines cutting edge design with pristine craftsmanship to bring your bathroom a modern feel. Available in an array of finishes and sizes, the Rondo bathroom vanity collection provides a look and functionality that will fit any bathroom.
Dimensions
Features
Product Attributes
| Sku | Rondo 100 AN |
|---|---|
| Lead Time | Usually ships within 1-3 days |
| Stock Status | In Stock |
| Length | 39.0" |
| Width | 20.3" |
| Height | 21.1" |
| Overall Dimensions | 39.0" L x 20.3" W x 21.1" H |
| Material | Wood |
| Sink Included | Yes |
| Sink Material | Ceramic |
| Mount Type | Wall Mount |
| Collection | Rondo Vanities |
| Manufacturer | WS Bath Collections |







