Runner 5430 Rolling Bathroom Floor Drawer Unit in Matte Black, Five Drawers
Runner by WS Bath Collections
Sku
Runner 5430.18
Dimensions: 13.8" L x 12.6" W x 31.5" H
Free Shipping
$1,680.00
–
In Stock (ships within 1-3 business days)
Product Overview
The Runner 5430 rolling bathroom floor drawer unit in matte black is a deluxe addition to both homes and commercial spaces. Crafted in Italy from galvanized stainless steel, this five-drawer unit is as durable as it is stylish. The chic matte black finish of this unit is a part of the acclaimed Runner collection, enhancing its overall allure.
Dimensions
Features
Product Attributes
| Sku | Runner 5430.18 |
|---|---|
| Lead Time | Usually ships within 1-3 days |
| Stock Status | In Stock |
| Length | 13.8" |
| Width | 12.6" |
| Height | 31.5" |
| Overall Dimensions | 13.8" L x 12.6" W x 31.5" H |
| Material | Metal |
| Collection | Runner |
| Manufacturer | WS Bath Collections |








