Iside 51.51.01 Wall Mounted Bathroom Shelf in Wenge Wood
Iside by WS Bath Collections
Sku
Iside 51.51.01
Dimensions: 31.5" L x 7.9" W x 7.9" H
$686.00
–
In Stock (ships within 1-3 business days)
Product Overview
Discover the elegant Iside 51.51.01 wall mounted bathroom shelf in wenge wood, an indispensable asset to any luxury bathroom. Made in Spain from long-lasting ebony wood, this bathroom fixture comes with the added convenience of installation hardware for a seamless wall-mount installation. Part of the distinguished Iside collection, this shelf measures 31.5" L x 7.9" W x 7.9" H and also functions as a floor mounted door unit.
Dimensions
Features
Product Attributes
| Sku | Iside 51.51.01 |
|---|---|
| Lead Time | Usually ships within 1-3 days |
| Stock Status | In Stock |
| Length | 31.5" |
| Width | 7.9" |
| Height | 7.9" |
| Overall Dimensions | 31.5" L x 7.9" W x 7.9" H |
| Material | Wood |
| Collection | Iside |
| Manufacturer | WS Bath Collections |







